Pražská 231/184,
500 04 Hradec Králové 4

+420 603 220 240
info@domacipecehk.cz

Domácí zdravotní péče

je určena všem bez rozdílu věku a diagnózy. Péči může ordinovat  ošetřující nebo praktický lékař. Všechny výkony jsou následně hrazeny příslušnou zdravotní pojišťovnou. Péče je tudíž zdarma. Klienti nic nehradí. Podrobnější informace o domácí ošetřovatelskérehabilitační paliativní péči hledejte v sekcích Péče o dospělé a Péče o děti.

  • Pacienty přebíráme z celé ČR, ze všech nemocnic, které s námi spolupracují nebo si nás vyhledají. Bez ohledu na věk, diagnózu, etniku aj.
  • Péči poskytujeme v pacientově/ Vašem sociálním prostředí. Byt, dům, ubytovna, noclehárny, azylové domy, lůžková zařízení sociálních služeb, která nemají vlastní ošetřovatelskou péči a jiné.

 

Péči poskytujeme

pro oblast bývalého okresu Hradec Králové. Vedle Hradce Králové poskytujeme péči ve městech Nový Bydžov, Starý Bydžov, Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Smiřice, Předměřice, Lochenice, Třebechovice p. Orebem, Černilov, Libřice, Všestary, Světí, Praskačka, ale i v dalších menších obcích. (Nový Ples, Polánky, Prasek, Hubenice, Syrovátka, Boharyně, Žiželeves, Vlčkovice, Sendražice, Krásnice,  a dalších)

 

Jsme držitelem oprávnění pro poskytování zdravotních služeb ve vlastním sociálním prostředí klienta, včetně paliativní a hospicové péče, podle zákona 372/2011Sb. o zdravotních službách.